Poradenství

Společnost KRYSPIN Investment a.s. poskytuje prvotřídní ekonomické a organizační poradenství se zaměřením na vytváření prodejních strategií a budování distribučních sítí, stejně jako restrukturalizace a snižování nákladů společností. Naše unikátní znalosti zahrnují i mezinárodní zkušenosti a práci v mnoha jazycích…

Našich rozsáhlých zkušeností a úspěšného poradenství již využila i řada předních mezinárodních společností, kterým jsme pomohli ke splnění jejich cílů a vizí.

Prodejní poradenství

KRYSPIN Investment a.s. poskytuje strategické prodejní poradenství a konzultanty pro profitabilní růst prodeje. Zaměřujeme se jak na velké zavedené společnosti, tak i na malé začínající (start-up) organizace. Máme rozsáhlé zkušenosti s vytvářením prodejních strategií a distribučních sítí. Pomáháme našim klientům zlepšit prodejní produktivitu, výkon a profitabilitu. Vynikáme tam, kde situace vyžadují pomoc v prodejních procesech, organizaci či struktuře.

Prodejní strategické plánování šité na míru je klíčem k úspěchu. Naše poradenství zahrnuje i prodejní motivační programy a prodejní analýzu, analýzu konkurence a ostatní prodejní a marketingové aktivity.

Restrukturalizační a změnové poradenství

V krizi je každý pohyb, který uděláte kritický a čas je často drahocenný. Potřebujete poradce, kteří umí myslet rychle, zorientovat se v chaosu a rychle identifikovat a implementovat efektivní řešení.

Náš restrukturalizační team poskytuje analýzu silných a slabých stránek společnosti. Pomáháme s vytvářením jasné strategie pro další směr společnosti.

Naše služby zahrnují zejména

  • Stabilizace organizace v krizi
  • Posouzení likvidity, provozu, managementu a kapitálové struktury
  • Vyhodnocení všech restrukturalizačních alternativ
  • Vytvoření a řízení reorganizačních plánů
  • Převzetí exekutivních manažerských pozic pro stabilizaci a rehabilitaci organizace v krizi
  • Komunikace a jednání s věřiteli, zákazníky, zaměstnanci a ostatními obchodními partnery
  • Zajištění nebo restrukturalizace financí

Jsme zkušení profesionálové a disponujeme know-how, které umožňuje rychle vstoupit do problematiky a vyvinout a implementovat efektivní plány zaměřující se na strategické, provozní a finanční potřeby společnosti v krizi.

KRYSPIN Investment a.s., Neklanova 122/15, 128 00 Praha 2 — Vyšehrad

Copyright 2010 KRYSPIN Investment a.s.